Inquiry
Form loading...
01020304
655c041cc6
655c0411i8
655c041gaf
010203

PËR NEprofilin e kompanisë

Shanghai RAGGIE Power Co., Ltd. është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në projektimin, prodhimin, shitjen, instalimin dhe funksionimin e aplikacioneve fotovoltaike diellore. ne jemi bazuar në yiwu, KINA. Fabrika jonë me qendër në wenzhou, KINË, me më shumë se 17 vite përvojë diellore, kompania ka një grup ekipesh të projektimit të ekspertëve fotovoltaikë me arsim të lartë dhe me përvojë, i cili shërben për konsultim, dizajn, integrim të sistemit dhe një -stop zgjidhjeve të sistemit fotovoltaik të projekteve të ndryshme të aplikimit të energjisë diellore.
shikoni më shumë

KLASIFIKIMIKompania jonë kryesisht prodhon dhe shet sisteme të prodhimit të energjisë diellore shtëpiake, panele diellore, sisteme portative të furnizimit me energji diellore të pavarura, inverterë diellorë, kontrollues diellorë, bateri pa mirëmbajtje, bateri litium, furnizim me energji etj., furnizime të ndryshme me energji urgjente dhe produkte të tjera

0102030405060708091011121314151617181920njezet e njenjëzet e dynjëzet e trenjezet e kater252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960
200
Biciklete
Marka
147
E veçanta
ofron
1033
I kënaqur
klientët
38
Partnerët në të gjithë
SH.B.A

ARTIKUJT E RIinformacion

Nderkualifikim nderi

 • 2020: Fitoi "ndërmarrjen e teknologjisë së lartë"
 • 2020:Kaluar "Certifikimin e Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë ISO 9001"
 • 2019: Fitoi titullin e "Ndërmarrjeve të vogla dhe të mesme me rritje të lartë në Provincën Guangdong"
 • 2014: Nga partnerët strategjikë. "
 • 2011:Furnizues i shkëlqyer "
 • 2014: Fitoi "Produktin e markës së famshme të provincës Guangdong"
 • cer1fnw
 • cer23tb
 • 655c1bfwo5
 • 655c1be4uq
 • 655c1bboap
 • 655c1bdnav
 • 655c1bd03k